Warsztaty naukowe w ramach projektu „'Wiedza to władza': Granice doradztwa politycznego i lobbingu w politycznym procesie decyzyjnym" w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, rozpoczyna się 26-06-2018

W dniu 26 czerwca 2018 w Collegium Polonicum w Słubicach odbędą się warsztaty naukowe organizowane w ramach projektu „’Wiedza to władza’: Granice doradztwa politycznego i lobbingu w politycznym procesie decyzyjnym” .

Projekt realizowany jest przez Katedrę Porównawczych Nauk Politycznych Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą we współpracy z Wydziałem Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Projekt jest współfinansowany przez Polsko-Niemiecką Fundację na rzecz Nauki (PNFN).

Impreza ma charakter zamknięty i jest przewidziana jedynie dla uczestników projektu

Informacji udziela:

Dr Artur Kopka