Wywiad Moniki Browarczyk z Olgą Tokarczuk w czasopiśmie literackim w hindi "Hansa"
Wiadomość, opublikowana 16-08-2018

W sierpniowym numerze “Hansa” - znanego czasopisma literackiego w hindi - wywiad z Olgą Tokarczuk pt. "Każde życie to epicka powieść”. Rozmowę prowadziła Monika Browarczyk z Zakładu Azji Południowej, Katedra Orientalistyki, Wydział Neofilologii UAM. Jej esej o twórczości autorki został również opublikowany w tym numerze. Możemy też w nim przeczytać tłumaczenie na hindi fragmentu powieści Tokarczuk “Prowadź swój pług przez kości umarłych” w przekładzie Marii Puri.

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb