Koncert „5 stron świata” w wykonaniu Supergrupy Wydziału Neofilologii UAM
Wiadomość, opublikowana 30-10-2018

11 października w Ceglarni w Jarosławkach odbył się koncert Supergrupy Wydziału Neofilologii pod hasłem "5 stron świata". Wydarzenie promujące Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a w szczególności Wydział Neofilologii UAM, zorganizowało Centrum Kultury Książ Wielkopolski. Było ono wynikiem współpracy obydwu instytucji, aktywnie promujących ideę różnorodności kulturowej, otwartości i tolerancji.

Zespół „Supergrupa” składa się z osób pracujących i studiujących na WN, reprezentujących różne kraje i kultury. Dlatego też muzyka, którą gra, jest niezwykle różnorodna, o czym można było się przekonać już w maju podczas Dni Różnorodności Kulturowej, organizowanych przez Wydział Neofilologii. W Ceglarni zespołowi towarzyszył  chór Consensus, działający przy Centrum Kultury Książ Wlkp.
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z koncertu. Niebawem udostępnimy także jego nagranie na kanale YouTube Wydziału Neofilologii, a na żywo Supergrupę będzie można zobaczyć już wiosną podczas obchodów stulecia Uniwersytetu Poznańskiego.

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb