Wydarzenie, rozpoczyna się 07-11-2018

Konferencja: Dojrzały obywatel, małżonek, rodzic. Przemiany społeczne w procesie kształtowania człowieka.
7 listopada 2018 r.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Teologiczny, ul. Wieżowa 2/4, budynek A, aula A

Kwestia dojrzałości jest tematem podejmowanym przez badaczy zarówno w obszarze teorii jak i empirycznych poszukiwań. Aktualnie pojawia się pytanie czy dorosły człowiek, z punktu widzenia prawno-społecznych teorii, stanowi osobę gotową do podjęcia się obowiązków dojrzałego obywatela, rodzica czy małżonka? Celem konferencji jest interdyscyplinarny dialog dotyczący samego pojęcia dojrzałości, procesów wspierających i czynników pośredniczących w tworzeniu dojrzałego człowieka.

Szczegóły na plakacie.

Informację wprowadził/a: Agnieszka Chabir