Wydarzenie, rozpoczyna się 30-11-2018

Szanowni Państwo, Pracownia Edukacji Zdrowotnej WSE UAM oraz Kuratorium Oświaty w Poznaniu zapraszają na IV Konferencję Naukową oraz XIV Konferencję Wielkopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie, pt.:„ O różnych drogach doskonalenia zdrowia nauczycieli i pedagogów w teorii, praktyce edukacyjnej i doświadczeniu osobistym”.

Konferencja  odbędzie się 30 listopada 2018 r. w sali sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w  Poznaniu, al. Niepodległości 16/18.

Patronat honorowy:

Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu prof. zw. dr hab. Agnieszka Cybal-Michalska, Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Leszczyńska

Formularz rejestracyjny: http://konferencja.ko.poznan.pl/

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji