International Conference Chinese “One Belt One Road” in the Context of Central Europe and Balkans Intercultural Dialogue and Transfer of Knowledge
Wydarzenie, trwa od 27-11-2018 do 28-11-2018

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w międzynarodowej konferencji Chinese "One Belt One Road" in the Context of Central Europe and Balkans Intercultural Dialogue and Transfer of Knowledge, organizowanej wspólnie przez wszystkie jednostki WFPiK we współpracy ze School of Russian and Eurasian Studies of Shanghai International Studies University. Obrady będą się toczyć w Salonie Mickiewicza w dniach 27-28 listopada.

Zachęcamy do wysłuchania referatów i udziału w dyskusjach.

W imieniu organizatorów

prof. UAM dr hab. Krystyna Pieniążek-Marković
prodziekan ds. współpracy krajowej i międzynarodowej

Informację wprowadził/a: Monika Sidorowska