Warsztaty Dydaktyczne - II edycja
Wiadomość, opublikowana 10-12-2018

Szanowni Państwo,

Pilotaż "Warsztaty dydaktyczne UAM" cieszył się  bardzo dużym zainteresowaniem - rozpoczynamy więc drugą edycję tego projektu.

7 stycznia 2018r. rozpoczynają się pierwsze zajęcia prowadzone w ramach ogólnouniwersyteckiego pilotażowego projektu “Warsztaty dydaktyczne UAM – II edycja” (WD UAM). Grupa nauczycieli będzie dzielić się swoimi umiejętnościami i wiedzą z innymi akademikami zgodnie z ideą wzajemnego samokształcenia w zakresie kompetencji dydaktycznych na poziomie akademickim. Mamy nadzieję, że projekt umożliwi nawiązanie wzajemnych kontaktów oraz integrację środowiska nauczycieli akademickich.

Zajęcia są nieodpłatne i skierowane do pracowników dydaktycznych, naukowo-dydaktycznych oraz doktorantów, którzy pracują na stanowiskach dydaktycznych. Formularz zgłoszenia udziału w zajęciach oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie:

Zachęcam Państwa do udziału w tym projekcie.

Z wyrazami szacunku,

Prorektor ds. kształcenia