Koło Miłośników Języka Papillon w programie telewizyjnym "Wielkopolska warta Poznania"
Wiadomość, opublikowana 14-01-2019

Opiekunka Koła Miłośników Języka Papillon, dr Karolina Ruta, wraz z trzema jego członkiniami: Marią Skoczyńską, Karoliną Blaszką oraz Ewą Woźniak, w piątek 11 stycznia na zaproszenie TVP Poznań wzięły udział w programie "Wielkopolska warta Poznania", podczas którego miały przyjemność rozmawiać o nagrodzie "Popularyzator Nauki 2018", działaniach Koła zmierzających do zwiększania świadomości słyszącej większości na temat barier w komunikacji z osobami nie(do)słyszącymi, jak również codziennych trudnościach, jakie napotykają studenci z wadą słuchu w czasie studiów.

Program emitowany był na żywo. Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia materiału na stronie TVP Poznań.

Raz jeszcze gratulujemy ogromnego sukcesu!

Informację wprowadził/a: Monika Sidorowska