29.01.2019 r., 10:00 -17:00 – Kiermasz charytatywny „Filologowie dla Agnieszki” na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 29-01-2019

Fundacja Onkologiczna Nadzieja we współpracy z Wydziałem Neofilologii UAM zaprasza do udziału w charytatywnym kiermaszu, z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na leczenie dr Agnieszki Wagner z WN.

130.000 zl (30.000 euro) to koszt terapii protonowej w Monachium (RPTC), która jest jedyną szansą na uratowanie kręgosłupa Agnieszki zajętego przez liczne przerzuty, i która może zatrzymać dalszą progresję choroby, dzięki czemu zyska ona kolejnych kilka lat życia. Do tej pory udało się zebrać 48% kwoty. To za mało!
Jak pomóc?
Jeśli coś tworzysz - podziel się! Przynieś swoją twórczość do Collegium Novum w dn. 23-25 stycznia i zostaw swoje dzieło w pojemniku ustawionym przy portierni. Przykładowe artykuły: książki autorskie, własne albumy muzyczne, zdjęcia, obrazy, ale także samodzielnie wykonana biżuteria czy wszelkiego rodzaju ozdoby, przetwory owocowe, wydziergana na drutach odzież, kartki z życzeniami etc.
Jeśli nie tworzysz, ale potrafisz i lubisz piec słodkości - przynieś je w dniu kiermaszu i przekaż organizatorkom.
Jeśli nie tworzysz i nie pieczesz, ale chcesz się włączyć do zbiórki - przyjdź na kiermasz, wybierz to, co Ci się podoba i wrzuć równowartość proponowanej ceny (lub więcej!) do puszki.
Do udziału w kiermaszu zapraszamy całą społeczność Wydziału Neofilologii, ale też innych zaprzyjaźnionych wydziałów i wszystkie osoby spoza UAM, które chcą wspomóc Agnieszkę w jej walce o życie.

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb