Lewiatan na Fredry 10
Wiadomość, opublikowana 05-02-2019

W dniu 28 stycznia 2019 roku na WFPiK gościliśmy około stu przedsiębiorców z Wielkopolski i kilku Rektorów poznańskich uczelni, w tym prorektora UAM ds. informatyzacji oraz współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, prof. Marka Nawrockiego. Okazją do ich powitania w murach Collegium Maius było noworoczne spotkanie Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan.

Gościem specjalnym wydarzenia była założycielka i Prezydent Konfederacji Lewiatan, p. Henryka Bochniarz. Noworoczne spotkanie dało możliwość zaprezentowania przedsiębiorcom potencjału WFPiK – co uczynił Dziekan Tomasz Mizerkiewicz, kładąc szczególny nacisk na nasze relacje z otoczeniem.

Fot. Monika Sidorowska

Informację wprowadził/a: Monika Sidorowska