Konferencja Naukowo-Jubileuszowa: Człowiek i kamień. Badania geologiczne w perspektywie archeologii
Wydarzenie, rozpoczyna się 15-03-2019

Pracownicy Zakładu Geologii Dynamicznej i Regionalnej Instytutu Geologii UAM w Poznaniu mają przyjemność prezentacji programu konferencji: Człowiek i kamień organizowanej z okazji jubileuszu pracy naukowej Prof. dr. hab. Janusza Skoczylasa.

Konferencja rozpocznie się 15.03.2019 r. o godz. 10:00 w Auli Lubrańskiego, w Collegium Minus UAM, przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu.
Konferencję objęli patronatem JM Rektor UAM prof. dr hab. Andrzej Lesicki oraz Dziekan Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM Prof. dr hab. Leszek Kasprzak.
Wszelkie inne informacje dostępne są na stronie www.czlowiekikamien.amu.edu.pl;
w imieniu organizatorów, sekretarz konferencji Joanna Jaworska

Informację wprowadził/a: Jacek Zwoliński