Wydziałowe Kolokwium Dydaktyczne na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 02-04-2019

Zapraszamy na spotkanie warsztatowe pt. Nauczanie  języka specjalistycznego na poziomie C1/C2 na przykładzie języka hiszpańskiego biznesowego z elementami ekonomii - dr Leonor Sagermann Bustinza (Instytut Filologii Romańskiej).

Zapraszamy na spotkanie warsztatowe pt. Nauczanie  języka specjalistycznego na poziomie C1/C2 na przykładzie języka hiszpańskiego biznesowego z elementami ekonomii. Temat zaprezentuje pani dr Leonor Sagermann Bustinza z Instytutu Filologii Romańskiej.
Uczenie języka obcego specjalistycznego na filologii często stanowi wyzwanie. Z jednej strony jako prowadzący nie zawsze mamy dostęp do materiałów dydaktycznych spełniających nasze wymagania i potrzeby. Z drugiej strony, postawa studentów bywa bardzo zróżnicowana. Celem tego spotkania będzie dyskusja i wymiana doświadczeń związanych z nauczaniem języka specjalistycznego na wyższych latach kierunków filologicznych w zakresie tematyki biznesowej i ekonomicznej.
Kolokwium odbędzie się we wtorek 2 kwietnia o godz. 15:00 w sali 104 B (Collegium Novum).

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.