Stypendium Rodziny Węclewiczów
Wiadomość, opublikowana 28-10-2019

Istnieje możliwość ubiegania się o roczne stypendium Rodziny Węclewiczów oferowane przez Uniwersytet w Sztokholmie w wysokości 45.000 SEK na letnim semestr roku akademickiego 2019/2020.
Może się o nie starać jedna osoba z UAM. Oferta skierowana jest w szczególności do doktorantów.

Osoba zainteresowana stypendium powinna przedstawić w Centrum Wsparcia Współpracy Międzynarodowej (do 5 listopada br.) w języku angielskim następujące dokumenty:

• akceptację Dziekana swojego Wydziału i kierownika studiów doktoranckich
  • plan pobytu na Uniwersytecie w Sztokholmie
  • potwierdzoną biegła znajomość języka angielskiego
  • opinię od pracownika naukowego
  • dostarczenie potwierdzenia przyjęcia na staż z Uniwersytetu w Sztokholmie
  • wykaz możliwych kierunków studiów na Uniwersytecie w Sztokholmie: https://www.su.se/english/
  • Wykaz ocen uzyskanych podczas całego toku studiów
  • Formularz zgłoszeniowy na stypendium zagraniczne (w języku polskim)

Szczegółowe informacje u Pani Joanny Janas (joanna.janas@amu.edu.pl).

Informację wprowadził/a: Joanna Janas