Stypendia BAYHOST
Wiadomość, opublikowana 05-11-2019

Ministerstwo Oświaty, Wyznań, Nauki i Sztuki Bawarii oferuje stypendia dla absolwentów szkół wyższych.

Roczne stypendia BAYHOST są przeznaczone dla absolwentów studiów II stopnia,którzy ukończyli studia z wyróżnieniem lub na sfinansowanie studiów doktoranckich.
Muszą sobie sfinansować pobyt na uczelni bawarskiej. Ważna jest dobra znajomość  j.niemieckiego (lub angielskiego-jeśli niemiecki instytut zgodzi się na ten język)i doświadczenie zawodowe. Dla osób do 30 roku życia.

Wnioski zgłoszeniowe należy przesłać do dnia 1 grudnia br. na adres:
BAYHOST
Bayerisches Hochschulzentrum für Mittel-, Ost- und Südosteuropa
Universitätsstr. 31
D - 93053 Regensburg
Deutschland

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym dokumencie oraz na stronie: https://www.uni-regensburg.de/bayhost/stipendien/incoming/index.html
oraz w Centrum Wsparcia Współpracy Międzynarodowej po 11.11 br.

Informację wprowadził/a: Joanna Janas