PARALLEL SALT AND METHANE GENERATION – THEORY, ANALYSIS, ANALOGUE EXPERIENCES
Wydarzenie, rozpoczyna się 05-12-2019

Zapraszamy na kolejne w tym roku spotkanie w ramach AAPG Visiting Geoscientist. Naszym gościem będzie Pan Zoltán Unger, badacz z Uniwersytetu Loránda Eötvösa w Budapeszcie, zajmujący się geologią naftową i wieloma pokrewnymi dziedzinami.

Tematem wykładu będzie "Parallel Salt and Methane Generation – theory, analysis, analogue experiences". Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2019 roku o godzinie 11:00 w sali 61.

Pan Zoltán Unger jest pracownikiem Uniwersytetu Loránda Eötvösa w Budapeszcie. Wszechstronne wykształcenie pobierał na uniwersytetach w Sopronie, Szegedzie i Kluż-Napoce. Doktor Unger posiada również bogate doświadczenie zawodowe w pracy w takich ośrodkach jak: MOL- węgierskie przedsiębiorstwo przetwórstwa węglowodorów; Petroconsultants - firma konsultingowa z siedzibą w Genewie oraz Węgierski Instytut Geologiczny. Nasz gość jest również ekspertem Europejskiej Federacji Geologów i aktywnym członkiem AAPG.

Serdecznie zapraszamy,
Zarząd AMU Poznań Student Chapter of the AAPG.

Informację wprowadził/a: Jacek Zwoliński