XX Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe pt.: AFIRMACJA ŻYCIA DZIŚ
Wydarzenie, trwa od 19-02-2020 do 20-02-2020

Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wyższe Seminarium Duchowne Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny wraz z Papieskim Wydziałem Teologicznym w Warszawie i Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Włocławskiej zapraszają do wzięcia udziału w XX Ogólnopolskim Sympozjum Naukowe pt.: AFIRMACJA ŻYCIA DZIŚ

Sympozjum odbędzie się 19 i 20 lutego 2020 roku w Kazimierzu Biskupim w Gminnym Ośrodku Kultury przy placu Wolności 2.

Zbliżające się sympozjum naukowe, poświęcone problematyce życia ludzkiego, jest próbą wyjścia naprzeciw aktualnym zagadnieniom dotyczącym pastoralnej posługi Kościoła wobec małżeństw i rodzin. Inspiracją do pogłębionej refleksji jest zagadnienie afirmacji życia, które będzie przedmiotem tegorocznego namysłu i dyskusji.
Głęboki namysł zaproszonych specjalistów, reprezentujących różne ośrodki i dyscypliny naukowe, daje nadzieję na ciekawe końcowe rozwiązania. Kazimierskie sympozjum, po raz kolejny, stwarza okazję do wymiany myśli oraz podjęcia nowych inicjatyw na rzecz małżeństwa i rodziny.

Zapisy: http://sympozjum.kazimierzklasztor.pl

Informację wprowadził/a: Agnieszka Chabir