Książka "Being Poland: A New History of Polish Literature and Culture since 1918" z nagrodą AATSEEL
Wiadomość, opublikowana 12-02-2020

Z wielką radością informujemy, że American Association of Teachers of Slavic and East European Languages przyznało książce Being Poland: A New History of Polish Literature and Culture since 1918 (University of Toronto Press, 2018) pod redakcją Tamaray Trojanowskiej, Joanny Niżyńskiej i Przemysława Czaplińskiego, przy współudziale Agnieszki Polakowskiej, nagrodę dla najlepiej zredagowanej wieloautorskiej książki naukowej (AATSEEL Annual Award for the Best Edited Multi-Author Scholarly Volume).
Wśród autorów poszczególnych rozdziałów znaleźli się pracownicy (bądź absolwenci) naszego wydziału (Ewa Guderian-Czaplińska, Przemysław Czapliński, Eliza Szybowicz, Piotr Śliwiński).

Gratulujemy!

Więcej informacji na stronie