Dziekan WSE UAM prof. Agnieszka Cybal-Michalska wybrana przewodniczącą KNP PAN
Wiadomość, opublikowana 28-02-2020

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 25 lutego, odbyło się pierwsze w kadencji 2020-2023 posiedzenie plenarne Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN.

Podczas posiedzenia, które prowadził Dziekan Wydziału I Nauk Humanistycznych i Społecznych, wybrano nowe władze KNP PAN.

Przewodniczącą KNP PAN została Dziekan WSE UAM Prof. dr hab. Agnieszka Cybal-Michalska.

Komitet dokonał również wyborów:

Wiceprzewodniczących KNP PAN

- prof. dr hab. Stefan Kwiatkowski (APS)

- prof. dr hab. Roman Leppert (UKW)

Prezydium KNP PAN

- prof. dr hab. Barbara Kromolicka (US)

- prof. dr hab. Marzenna Zaorska (UWM)

- prof. dr hab. Jerzy Nikitorowicz (UwB)

Nowo wybranym władzom KNP PAN serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz rozwoju nauk pedagogicznych.

Informację wprowadził/a: Michał Nowicki