Komunikat Pływalni
Wiadomość, opublikowana 06-03-2020

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 09 marca 2020r. do 22 marca 2020r. będzie wprowadzony rozkład dostępnych wejść na karnety i bilety zgodnie z załączonym harmonogramem.
W dniu 22.03.2020 r. (niedziela) w godzinach od 09:00:14:00 Pływalnia Uniwersytecka będzie niedostępna dla klientów korzystających z karnetów i biletów jednorazowego wstępu z uwagi na przeprowadzone zawody w Aquathlonie.

W dniu 22.03.2020 (niedziela) Obsługa SZATNI wyjątkowo będzie znajdowała się na terenie Pływalni. Osoby korzystające z obiektu w tym czasie proszone są o korzystanie z wejścia do budynku pod ŁĄCZNIKIEM

W związku z koniecznością zmian rozliczeń finansowych wprowadzonych przez Rektora UAM wynikających z ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym, wszelkie opłaty na Obiektach Sportowych będą realizowane bezgotówkowo. Od 19.12.2018r. Płatności będzie można dokonywać tylko przy użyciu KART płatniczych lub przelewem.

Przypominamy, iż  po terminie ważności kartę abonamentową należy doładować. W celu doładowania lub założenia konta prosimy kontaktować się z Biurem Obiektów  Sportowych (tel. 61 829 64 16) lub pod adresem e-mail: basen@amu.edu.pl

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Informację wprowadził/a: Małgorzata Grajdek