Informacja o wypoczynku w roku 2020 w ośrodkach wypoczynkowych UAM
Wiadomość, opublikowana 20-04-2020

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszonymi w dniu 16 kwietnia 2020 roku przez Premiera RP etapami znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem informujemy, że po ogłoszeniu II etapu możliwe będzie otwarcie hoteli i innych miejsc noclegowych, co umożliwi zaproszenie Państwa do ośrodków wypoczynkowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Szczegółowa „Informacja o wypoczynku w roku 2020" zawierająca  turnusy TURNUSY LETNIE znajduje się w załączniku.

Informacja o wypoczynku nie zawiera turnusu "Weekend Majowy". Jeśli otwarcie hoteli i innych miejsc noclegowych nastąpi krótko przed 1 maja br., rezerwacji noclegów w tym turnusie będzie można dokonać bezpośrednio w recepcji Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Kołobrzegu, a rezerwacji noclegów w Białej Górze będzie można dokonać telefoniczne lub poprzez e-mail w Sekcji Socjalnej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania wniosków. Jednak uprzedzamy, że wypoczynek w naszych ośrodkach w zaproponowanych terminach uzależniony będzie od zniesienia przez władze państwowe ograniczeń spowodowanych obecną epidemią.

Z poważaniem

Hanna Cabała
Kierownik Sekcji Socjalnej


Informację wprowadził/a: Monika Sielicka

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.