Dzień Jakości w Szkole Nauk o Języku i Literaturze
Wydarzenie, rozpoczyna się 03-06-2020

3 czerwca o godz. 9.00 odbędzie się w MS Teams konferencja Dobre praktyki na Wydziale Anglistyki, Wydziale Neofilologii i Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej, poświęcona wymianie doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie kształcenia na trzech wydziałach tworzących Szkołę Nauk o Języku i Literaturze. Wydarzenie jest organizowane w ramach pierwszego Dnia Jakości w Szkole Nauk o Języku i Literaturze oraz piątej edycji Dnia Jakości na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej. Będzie mu towarzyszyć uroczysty finał IV Konkursu na Budżet Dydaktyczny WFPiK.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji wszystkich Pracowników, Studentów i Doktorantów z wydziałów Szkoły.

By dołączyć do spotkania, należy posłużyć się tym linkiem
Szczegółowe informacje znajdą Państwo w instrukcji.
Zapraszamy!

Informację wprowadził/a: Monika Sidorowska