Pracownicy

ostatnia modyfikacja: 2013-03-08
Dział Księgowości i Kosztów
Collegium Minus
ul. H. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
fax:. 40-63;40-71;40-83
 

Kierownik
mgr Anna Wałęga 61 829-40-99 annawal@amu.edu.pl
 

Z-cy Kierownika
mgr Edyta Inglot 61 829-43-34 inglot@amu.edu.pl
 
mgr Lidia Lipiecka 61 829-41-36 lidial@amu.edu.pl
 

Gł. specjalista
mgr Jerzy Gałka 61 829-42-21 jerzyg@amu.edu.pl

St. specjalista
Anna Rogalska 61 829-43-81 annaroga@amu.edu.pl
 

Specjaliści
Krystyna Horiaczek 61 829-44-46 horiak@amu.edu.pl
 
Elżbieta Jarko 61 829-40-62 jarko@amu.edu.pl
 
mgr inż. Lidia Nowacka-Cieślak 61 829-40-77 lidka@amu.edu.pl
 

Sam. księgowe
Danuta Andrzejewska 61 829-44-15 nela@amu.edu.pl
 
mgr Magdalena Beyer 61 829-41-46 magdab@amu.edu.pl
 
mgr Kamila Bytow 61 829-44-48 kamilako@amu.edu.pl
 
mgr Maria Dorna 61 829-43-89 dornam@amu.edu.pl
 
mgr Olga Filipiak 61 829-41-45 olgfil@amu.edu.pl
Małgorzata Jędrzejczak 61 829-40-61 brygida@amu.edu.pl
 
Barbara Kostusiak 61 829-44-47 kosbar@amu.edu.pl
 
lic. Julita Lange-Kokowska 61 829-41-40 jullan@amu.edu.pl
mgr inż. Iwona Mickiewicz-Jankowiak 61 829-41-37 iwona-20@amu.edu.pl
 
mgr Elżbieta Aneta Piaścik 61 829-43-35 elzbieta.piascik@amu.edu.pl
mgr Ewa Soroka 61 829-43-98 e-soroka@amu.edu.pl
 
mgr Agnieszka Szukalska 61 829-40-76 agnszuk@amu.edu.pl
 
mgr Anna Świątkowska 61 829-42-31 annasw@amu.edu.pl
 
mgr Joanna Wetoszka 61 829-44-48 joanna.wetoszka@amu.edu.pl

St. księgowa
mgr Marita Sidwa 61 829-41-38 msidwa@amu.edu.pl
 

St. referent
lic. Anita Shatkevich 61 829-44-45 anita.shatkevich@amu.edu.pl

Księgowe
Anna Dzieciuchowicz 61 829-40-82 aniadz@amu.edu.pl
 
mgr Barbara Kosakowska 61 829-42-31 bdomag@amu.edu.pl
mgr Grażyna Muszyńska 61 829-41-47 gramus@amu.edu.pl
mgr Mirosława Osińska 61 829-41-46 mirosi@amu.edu.pl
mgr Sylwia Szymanowska 61 829-40-74 saksz@amu.edu.pl
 
Karolina Waliszewska 61 829-40-57 k.w@amu.edu.pl
 
 

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.