Wykład prof. Pascala Thomasa na Wydziale Matematyki i Informatyki
Wydarzenie, rozpoczyna się 05-03-2019

Wwe wtorek 5 marca o godzinie 10.30 w Sali Posiedzeń Rady Wydziału Mateamtyki i Informatyki odbędzie się  wykład prof. Pascala Thomasa (Institute de Mathématiques de Toulouse, Université Paul Sabatier, Francja).

Więcej...
Wystawa: Życie i działalność wyjątkowych absolwentek UAM, bł. s. Sancji Janiny Szymkowiak i bł. Natalii Tułasiewicz
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-03-2019

Wydział Teologiczny UAM zaprasza na otwarcie wystawy poświęconej życiu i działalności dwóch wyjątkowych absolwentek Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,bł. s. Sancji Janiny Szymkowiak i bł. Natalii Tułasiewicz.

Więcej...
Seminarium Naukowe
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-03-2019
Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza wraz z Kołem Naukowym Edukacji Równościowej Emancypacja w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić wszystkie zainteresowane osoby do udziału w seminarium naukowym pt.  PIERWSZE UCZONE UNIWERSYTETU POZNAŃSKIEGO. ODKRYWANIE HERSTORII W AKADEMII, które odbędzie się 8 marca 2019 roku w sali 508.
Więcej...
III Uczelniany Konkurs Plastyczny UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu "Studenckie impresje" 2019
Wiadomość, opublikowana 26-02-2019

Konkurs odbędzie się w ramach XXII Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki oraz obchodów Jubileuszu 100- lecia Uniwersytetu Poznańskiego.

Zakład Edukacji Artystycznej WSE, zaprasza studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, studiów podyplomowych i doktoranckich wszystkich lat, kierunków i wydziałów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, do udziału w III edycji konkursu plastycznego.

Więcej...
Wykład prof. Wojciecha Kryszewskiego na Wydziale Matematyki i Informatyki
Wydarzenie, rozpoczyna się 26-02-2019

Zakład Optymalizacji i Sterowania, Zakład Analizy Funkcjonalnej, Zakład Teorii Funkcji Rzeczywistych oraz Zakład Teorii Interpolacji i Aproksymacji Wydziału Matematyki i Informatyki serdecznie zapraszają na wykład prof. Wojciecha Kryszewskiego (Politechnika Łódzka).

Więcej...
Konferencja naukowa "Wokół Enigmy"
Wydarzenie, trwa od 04-03-2019 do 04-03-2019

4 marca 2019 roku w Bramie Poznania ICHOT, Centrum Interpretacji Dziedzictwa, przy ul. Gdańskiej 2 w Poznaniu odbędzie się konferencja "Wokół Enigmy" organizowana w ramach prowadzonej przez CTK TRAKT aktywności związanej z powstaniem Centrum Szyfrów Enigma w Poznaniu.

Więcej...