Okresowe szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy
Wydarzenie, rozpoczyna się 04-03-2019

Zapraszamy na okresowe szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które odbędzie się 4 marca 2019 r. w sali nr XVII Collegium Minus, przy ul. Wieniawskiego 1, w godzinach od 8.00 do 15.00.

Więcej...
Wykład prof. Matija Kazalickiego na Wydziale Matematyki i Informatyki
Wydarzenie, rozpoczyna się 30-01-2019

W środę 30-tego stycznia 2019 o godzinie 12.00 w sali B1-37 Collegium Mathematicum UAM w Poznaniu, w ramach Seminarium z Algebry, Geometrii i Arytmetyki, odbędzie się wykład, który wygłosi profesor Matija Kazalicki z uniwersytetu w Zagrzebiu.

Więcej...
Profesor Alexandre GEFEN z Uniwersytetu Paris 3 Sorbonne Nouvelle i CNRS w Paryżu na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, trwa od 15-01-2019 do 16-01-2019

Zapraszamy serdecznie na kolejne wykłady i seminaria jubileuszowe w Instytucie Filologii Romańskiej Wydziału Neofilologii UAM. Tym razem gościem będzie prof. Alexandre Gefen z Uniwersytetu Paris 3 Sorbonne Nouvelle i CNRS w Paryżu. Alexandre Gefen jest założycielem portalu fabula.org. Opublikował wiele prac poświęconych francuskiej literaturze współczesnej. Współpracuje z wieloma czasopismami, m. in. z Magazine Littéraire.

Więcej...
Psychologiczny konsultant ds. procesu studiowania - konsultacje dla pracowników
Wiadomość, opublikowana 15-01-2019

Psychologiczny konsultant ds. procesu studiowania zaprasza nauczycieli akademickich UAM oraz pracowników administracyjnych, bibliotecznych oraz technicznych UAM na konsultacje psychologiczne w zakresie pracy ze studentami ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi.

Więcej...
IV Forum Uczelnianych Pełnomocników ds. Osób z Niepełnosprawnościami
Wiadomość, opublikowana 14-01-2019

W dniach 27-28 lutego br. na Wydziale Historycznym odbędzie się IV Forum Uczelnianych Pełnomocników ds. Osób z Niepełnosprawnościami "Innowacyjne rozwiązania we wspieraniu osób z niepełnosprawnościami w szkolnictwie wyższym". Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy pełnomocników, pracowników biur ds. osób z niepełnosprawnościami oraz studentów zrzeszonych w organizacjach działających na rzecz studentów z niepełnosprawnościami.

Więcej...
Konkurs stypendialny Programu Kirklanda
Wiadomość, opublikowana 14-01-2019

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności oraz Fundacja Liderzy Przemian, administrator Programu, ogłosili kolejną edycję otwartego konkursu dla kandydatów z Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mołdowy, Rosji, Tadżykistanu, Ukrainy i Uzbekistanu na stypendia im. Lane'a Kirklanda w Polsce w roku akademickim 2019/2020.

Więcej...