Prof. Norman Davies na WPiA
Wydarzenie, rozpoczyna się 31-05-2019

Wydział Prawa i Administracji UAM oraz Miasto Poznań mają przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z Prof. Normanem Daviesem zatytułowane „Podróż historyka przez historię”.

Więcej...
Ogólnopolska konferencja naukowa "O tożsamości człowieka"
Wiadomość, opublikowana 28-05-2019

Zakład Antropologii Filozoficznej Instytutu Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Polskie Towarzystwo Antropologii Filozoficznej zapraszają do uczestnictwa w ogólnopolskiej konferencji naukowej pod tytułem  O tożsamości człowieka, która odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca2019 r. w Poznaniu.

Więcej...
Kolejny wykład ze statystyki na Wydziale Matematyki i Informatyki
Wydarzenie, rozpoczyna się 29-05-2019

W dniu 29 maja 2019 roku o godz. 17.30 w Sali A1.33 Wydziału Matematyki i Informatyki UAM przy ul. Umultowskiej 87 odbędzie się kolejny wykład z cyklu wykładów otwartych poświęconych wielowymiarowym metodom statystycznym. Cykl ten organizują Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Statystycznego, Wydział Nauk Przyrodniczych Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk oraz Wydział Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu.

Więcej...
Wykłady Otwarte Wydziału Anglistyki: (Nie)możliwa granica, czyli kilka słów o politycznym, społecznym i kulturowym znaczeniu granicy północnoirlandzkiej w obliczu Brexitu
Wydarzenie, rozpoczyna się 23-05-2019

Wydział Anglistyki zaprasza na wykład dr Marty Frątczak-Dąbrowskiej i dr Joanny Jarząb-Napierały pt.: "(Nie)możliwa granica, czyli kilka słów o politycznym, społecznym i kulturowym znaczeniu granicy północnoirlandzkiej w obliczu Brexitu". Wykład odbędzie w czwartek, 23 maja br. o godz. 17:00 w sali C1 Collegium Novum.

Więcej...
Misja Edukacyjna w Uzbekistanie
Wiadomość, opublikowana 20-05-2019

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozwija współpracę z regionem Centralnej Azji przez udział w Misji Edukacyjnej w Uzbekistanie

Zakończona 2.05.2019 r. Polska Misja Edukacyjna w Uzbekistanie i Tadżykistanie stworzyła kolejne możliwości dla polskich instytucji szkolnictwa wyższego nawiązania bilateralnej i multilateralnej współpracy z instytucjami szkolnictwa wyższego w regionie Centralnej Azji. Efektem Misji były zorganizowane 2 okrągłe stoły oraz 2 imprezy targowe promujące studiowanie w Polsce. Całość wydarzenia zorganizowała Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej, przy ścisłej współpracy Ambasady RP w Taszkencie.

Więcej...
Komunikat pływalni
Wiadomość, opublikowana 17-05-2019

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 20 maja do 2 czerwca 2019r. będzie wprowadzony rozkład dostępnych wejść na karnety i bilety zgodnie z załączonym harmonogramem.

Więcej...