Kolejne spotkanie w ramach „Uniwersyteckich Wykładów na Zamku”
Wydarzenie, rozpoczyna się 14-11-2017

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Fundacja UAM oraz Centrum Kultury „Zamek” zapraszają na drugie spotkanie w ramach „Uniwersyteckich Wykładów na Zamku” poświęcone w tym roku problemowi wolności. Prelekcja odbędzie się 14 listopada o godzinie 18.00 w Holu Balkonowym Centrum Kultury „Zamek”. Wykład wygłosi prof. dr hab. Robert Pietrzak z Wydziału Chemii UAM, a jego tytuł brzmi: Czy CO2 powinien być wolny, tak jak chce natura?

Więcej...
Spotkanie z cyklu seminariów o populizmie na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wiadomość, opublikowana 02-11-2017

Wraz z Władzami Dziekańskimi zapraszamy na kolejne z cyklu seminariów o populizmie na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Tym razem gościem będzie prof. Gianpietro Mazzoleni.

Więcej...
Seminarium naukowe pt. Voting Populist or Just Voting for Populists? A Comparative Analysis of Populist Attitudes and Vote Choice in Central and Eastern Europe, którego gościem będzie Ben Stanley z SWPS z Warszawy
Wydarzenie, rozpoczyna się 06-11-2017

Wraz z władzami dziekańskimi zapraszamy na seminarium naukowe pt. Voting Populist or Just Voting for Populists? A Comparative Analysis of Populist Attitudes and Vote Choice in Central and Eastern Europe, którego gościem będzie Ben Stanley z SWPS z Warszawy. Seminarium odbędzie się w dniu 6 listopada 2017 r. o godz. 11:30 w sali 125 na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu.

Więcej...
Zaproszenie na konferencję "Sen w medycynie i sztuce. Konteksty kulturowe i cywilizacyjne"
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-11-2017

Instytut Filologii Polskiej zaprasza na interdyscyplinarną konferencję pt. "Sen w medycynie i sztuce. Konteksty kulturowe i cywilizacyjne", która odbędzie się 8 listopada br. w Collegium Maius (Salon Mickiewicza).

Więcej...
Srebrna odznaka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla dra Emiliana Prałata
Wiadomość, opublikowana 02-11-2017

Z radością informujemy, że 25 października podczas sesji Rady Powiatu Kościańskiego, Starosta Bernard Turski wręczył dr Emilianowi Prałatowi z Instytutu Filologii Słowiańskiej srebrną odznakę „Za opiekę nad zabytkami” nadaną przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej...
Spotkanie z p. Szymonem Hołownią na Wydziale Teologicznym UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 10-11-2017

Akademickie Koło Misjologiczne im dr Wandy Błeńskiej oraz Duszpasterstwo Akademickie Wydziału Teologicznego UAM zapraszają na spotkanie z p. Szymonem Hołownią zatytułowane "Mission: possible"! Wydarzenie wpisuje się w świętowanie 90-lecia Akademickiego Ruchu Misjologicznego w Polsce.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.