Komunikatu Działu Zaopatrzenia - inwentaryzacja
Wiadomość, opublikowana 26-05-2017

Uprzejmie informujemy, że z powodu przeprowadzanej inwentaryzacji będą nieczynne magazyny:

Więcej...
Młodzież wobec wyzwań współczesności – spotkanie z prof. UAM dr hab. Katarzyną Segiet oraz dr Kamilą Słupską wokół książki „Młodzież w dobie przemian społeczno-kulturowych”
Wydarzenie, rozpoczyna się 01-06-2017

Wydawnictwo Naukowe UAM oraz Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu zapraszają na spotkanie z prof. UAM dr hab. Katarzyną Segiet, redaktorem książki Młodzież w dobie przemian społeczno-kulturowych oraz dr Kamilą Słupską, autorką rozdziału w publikacji. Promocja książki połączona będzie z wykładem „Młodzież wobec wyzwań współczesności. Wybrane zagadnienia”. Spotkanie odbędzie się 1 czerwca 2017 r. o godz. 16.00 w Czytelni Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej 19.

Więcej...
Wystawa „Słowiańskie wędrówki bociana białego”
Wydarzenie, rozpoczyna się 31-05-2017

Zapraszamy Państwa serdecznie w podróż po krajach słowiańskich wraz z bocianem białym podczas wystawy „Słowiańskie wędrówki bociana białego”. Wystawa jest wynikiem wielomiesięcznych poszukiwań kulturowego spojrzenia na bociana w krajach słowiańskich.

Więcej...
Konferencja „Media Law in the time of liquid modernity” na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 19-06-2017

Zakład Systemów Prasowych I Prawa Prasowego WNPiD UAM oraz Polskie Towarzystwo Naukowe Prawa Prasowego mają zaszczyt zaprosić na konferencję promującą pracę zbiorową pod red. J.Sobczaka, J.Skrzypczaka, K. Kakareko, „Media Law In The Time Of Liquid Modernity. Hot Topics In The European And Polish Media Law”, Logos Verlag Berlin 2017. Konferencja odbędzie się 19 czerwca br. w ramach cyklu „Poznańskich Seminariów Teorii i Praktyki Mediów” i jest współfinansowana przez Fundację UAM w Ramach I Edycji Konkursu Fund_Akcja 2017 r. Konferencja w języku polskim.

Więcej...
Konferencja „Telewizja lokalna w Wielkopolsce – wymiary profesjonalizmu” na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 06-06-2017

Zakład Dziennikarstwa WNPiD UAM ma zaszczyt zaprosić na III konferencję „Telewizja lokalna w Wielkopolsce  – wymiary profesjonalizmu”, która odbędzie się 6 czerwca 2017 roku, w ramach cyklu seminariów pt. Teoria i praktyka dziennikarstwa.

Więcej...
Nauczyciel – kim był, kim jest, kim być może? Zmienność roli nauczyciela w teorii i praktyce
Wydarzenie, rozpoczyna się 29-05-2017

Zakład Historii Wychowania oraz Studenckie Koło Naukowe Historii Kultury i Edukacji serdecznie zapraszają na VII Ogólnopolską Konferencję Naukową z cyklu "Edukacja wczoraj, dziś i jutro", tym razem pod tytułem „Nauczyciel – kim był, kim jest, kim być może? Zmienność roli nauczyciela w teorii i praktyce”, która odbędzie się 29 maja 2017 r. na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM, bud. D, sala 210. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z załączonym programem.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.