Rekrutacja wewnętrzna na stanowisko specjalisty w Sekcji Wsparcia Realizacji Grantów w Centrum Wsparcia Projektów
Wiadomość, opublikowana 19-09-2019

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ogłasza rekrutację wewnętrzną na stanowisko specjalisty w Sekcji Wsparcia Realizacji Grantów w Centrum Wsparcia Projektów.

Więcej...
Rekrutacja wewnętrzna na stanowisko Kierownika Sekcji Wsparcia Realizacji Grantów w Centrum Wsparcia Projektów
Wiadomość, opublikowana 19-09-2019

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ogłasza rekrutację wewnętrzną na stanowisko Kierownika Sekcji Wsparcia Realizacji Grantów w Centrum Wsparcia Projektów.

Więcej...
Bezpłatne kursy językowe w Szkole Językowej UAM
Wiadomość, opublikowana 19-09-2019

Szkoła Językowa UAM zaprasza pracowników administracyjnych i obsługi oraz bibliotecznych i pracowników inżynieryjno-technicznych UAM na bezpłatne kursy z języka: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego.

Więcej...
Kursy języka chińskiego
Wiadomość, opublikowana 18-09-2019

Instytut Konfucjusza UAM zaprasza na kursy języka chińskiego na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu. W tym semestrze proponowany również kurs chińskiej kaligrafii.

Więcej...
Oferta pracy: porządkowa w WCZT
Wiadomość, opublikowana 16-09-2019

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zatrudni pracownika na stanowisko porządkowa Miejsce pracy: Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 10, Poznań.

Więcej...
Po forum dziekanatów
Wiadomość, opublikowana 17-09-2019

W najnowszej publikacji prof. Katarzyny Górak-Sosnowskiej, prodziekan SGH oraz inicjatorki Ogólnopolskiego Forum Dziekanatów, znalazł się artykuł prof. Joanny Wójcik, Prodziekan ds. studenckich naszego Wydziału przedstawiający dobre praktyki projakościowe na naszym Wydziale. Tekst ten jest wynikiem Forum Dziekanatów, które odbyło się w lutym na WFPiK.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.