Pilotażowy projekt "Warsztaty dydaktyczne UAM"
Wiadomość, opublikowana 12-09-2017

Szanowni Państwo,

odwołując się do idei organizacji uczącej się, w której kluczową dla rozwoju całego uniwersytetu jest gotowość i umiejętność pracowników do dzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem z innymi, zapraszam Państwa do udziału w ogólnouniwersyteckim pilotażowym projekcie “Warsztaty dydaktyczne UAM” (WD UAM).

Jest to inicjatywa zaproponowana przez Radę ds. Jakości Kształcenia, której celem jest wzajemne samokształcenie w zakresie kompetencji dydaktycznych na poziomie akademickim. Jego odbiorcami są pracownicy i doktoranci UAM, którzy pracują na stanowiskach dydaktycznych. Projekt zakłada nawiązanie wzajemnych kontaktów oraz integrację środowiska nauczycieli akademickich.

Osoby, które w roku akademickim 2017/18 chciałyby prowadzić kurs i tym samym podzielić się z innymi nauczycielami swoimi umiejętnościami i wiedzą, prosimy o wypełnienie formularza załączonego poniżej i przesłanie go do 20 października 2017 roku na adres: brjk@amu.edu.pl.

Zachęcam Państwa do udziału w tym projekcie.

Prorektor

prof. UAM dr hab. Beata Mikołajczyk

Formularz zgłoszeniowy i ogólne zasady prowadzenia kursów dostępne w załącznikach

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna