Warsztaty dydaktyczne UAM – II edycja
Wydarzenie, trwa od 18-06-2018 do 30-09-2018

Szanowni Państwo,

odwołując się do idei organizacji uczącej się, w której kluczową dla rozwoju całego uniwersytetu jest gotowość i umiejętność pracowników do dzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem z innymi, zapraszam Państwa do udziału w drugiej edycji ogólnouniwersyteckiego projektu “Warsztaty dydaktyczne UAM” (WD UAM).

Jest to inicjatywa zaproponowana przez Radę ds. Jakości Kształcenia, której celem jest wzajemne samokształcenie w zakresie kompetencji dydaktycznych na poziomie akademickim. Jego odbiorcami są pracownicy i doktoranci UAM, którzy pracują na stanowiskach dydaktycznych. Projekt zakłada nawiązanie wzajemnych kontaktów oraz integrację środowiska nauczycieli akademickich.

Osoby, które w roku akademickim 2018/19 chciałyby prowadzić kurs i tym samym podzielić się z innymi nauczycielami swoimi umiejętnościami i wiedzą, prosimy o wypełnienie formularza załączonego poniżej i przesłanie go do 30 września 2018 roku  na adres: brjk@amu.edu.pl.

Zachęcam Państwa do udziału w tym projekcie.

Prorektor ds. kształcenia
prof. UAM dr hab. Beata Mikołajczyk