Komunikat w sprawie karnetów multisportowych w roku 2019
Wiadomość, opublikowana 11-12-2018

Szanowni Państwo,

Niedługo mija kolejny rok od kiedy na UAM rozpoczął funkcjonowanie program umożliwiający pracownikom, rencistom i emerytom, a także osobom przebywającym na świadczeniach rehabilitacyjnych oraz ich dzieciom korzystanie z usług sportowo-rekreacyjnych.

Liczba karnetów wykupiona w ramach umowy z OK SYSTEM Polska S.A. (zdecydowanie wyższa niż wstępnie szacowano) wskazuje, że decyzja o wyborze programu była przez Państwa oczekiwana. W roku 2019 program będzie kontynuowany na niezmienionych zasadach. Zachęcam wszystkich aktualnych uczestników programu oraz tych  jeszcze niezdecydowanych do skorzystania z tej oferty i wypełnieniu wniosku o przystąpienie do programu na rok 2019.

Szczegółowy komunikat dotyczący zasad przystąpienia do programu uprawniającego do korzystania z usług sportowo-rekreacyjnych w roku 2019 znajduje się w załączniku.

Osoby zainteresowane udziałem w programie proszone są o dokładne zapoznanie się z treścią komunikatu.

Prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki
Rektor