Taiwan Scholarship Program w roku akademickim 2019/20 - stypendia na studia
Wiadomość, opublikowana 14-12-2018

Program Taiwan Scholarship przygotowany przez Ministerstwo Edukacji Tajwanu (‘MOE’) oferuje studentom polskich uczelni (polskim obywatelom) pięć miejsc stypendialnych na studiach magisterskich lub doktoranckich na Tajwanie.

Stypendium Huayu Enrichment Scholarship (HES) – nauka języka chińskiego w roku akademickim 2019/20

Program Huayu Enrichment Scholarship przygotowany przez Ministerstwo Edukacji Tajwanu (‘MOE’) oferuje studentom polskich uczelni (polskim obywatelom) dziewięć miejsc stypendialnych na rocznych (trwających rok akademicki) kursach języka chińskiego na Tajwanie. Program – obok kształcenia – stawia sobie za cel wzajemną komunikację oraz nawiązanie kontaktów i przyjaźni w międzynarodowym środowisku.

Termin składania wniosków do NAWA upływa 15 stycznia 2019 r.

Informację wprowadził/a: Joanna Janas