Grant Etiuda dla mgr Aleksandry Wieczorkiewicz
Wiadomość, opublikowana 01-08-2019

Z radością informujemy, że mgr Aleksandra Wieczorkiewicz otrzymała grant ETIUDA NCN na realizację projektu „Polska recepcja przekładowa dzieł trojga pisarzy „złotego wieku” anglojęzycznej literatury dla dzieci – George’a MacDonalda, Jamesa Matthew Barriego oraz Cicely Mary Barker”.

W ramach stypendium Laureatka konkursu pojedzie na staż do prestiżowego Centre for International Research in Childhood: Literature, Culture, Media działającego na Uniwersytecie w Reading (Wielka Brytania).

Serdecznie gratulujemy Laureatce!

Informację wprowadził/a: Monika Sidorowska