Komunikat w sprawie karnetów multisportowych w okresie 01.10.2019 - 31.12.2020
Wiadomość, opublikowana 27-08-2019

Szanowni Państwo,

Niedługo mija  trzeci rok, od kiedy na UAM funkcjonuje program umożliwiający pracownikom, rencistom i emerytom, a także osobom przebywającym na świadczeniach rehabilitacyjnych oraz ich dzieciom korzystanie z usług sportowo-rekreacyjnych. Program spotkał się z tak dużym Państwa zainteresowaniem, że kwota umowy z obecnym operatorem OK SYSTEM Polska S.A. wyczerpała się cztery miesiące wcześniej niż przewidywaliśmy.

Miło mi poinformować, że podjąłem decyzję o przedłużeniu programu na kolejny okres od 1 października 2019 roku do 31 grudnia 2020 roku. Uzyskane w postępowaniu przetargowym, które ponownie wygrał operator OK SYSTEM Polska S.A., warunki cenowe pozwoliły na utrzymanie wysokości dopłat do cen karnetów przez uczestników Programu na porównywalnym poziomie jak w okresie ubiegłym. Zachęcam wszystkich aktualnych uczestników programu oraz tych jeszcze niezdecydowanych do skorzystania z tej oferty i przystąpienia do Programu.

Szczegółowy komunikat dotyczący zasad przystąpienia do Programu uprawniającego do korzystania z usług sportowo-rekreacyjnych na okres od 1 października 2019 roku do 31 grudnia 2020 roku znajduje się poniżej.

Osoby zainteresowane udziałem w programie proszone są o dokładne zapoznanie się z treścią komunikatu.

Prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki
Rektor