Jubileusz Programu Kirklanda
Wiadomość, opublikowana 05-06-2020

Program Stypendialny im.Lane'a Kirklanda,administrowany przez Fundację Liderzy Przemian,obchodzi Jubileusz 20-lecia.

W ciągu 19 lat współpracy z Uniwersytetem im.Adama Mickiewicza w Poznaniu swoje programy naukowe zrealizowało w Poznaniu 175 stypendystów Kirklanda;młodych naukowców i lokalnych liderów z Armenii,Azerbejdżanu,Białorusi,Gruzji,Mołdawii,Litwy,Słowacji,Ukrainy,Uzbekistanu i Rosji.

W ramach obchodów powstał dodatek do dwumiesięcznika New Eastern Europe,w którym opublikowane zostały teksty kilku absowlentów oraz obecnych stypendystów Programu.
Na łamach dodatku można również przeczytać wywiad z Andrew Nagorskim,dziennikarzem i pisarzem,Przewodniczącym Rady Dyrektorów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
W załączeniu dodatek w wersji elektronicznej.

Informację wprowadził/a: Joanna Janas