VII Międzynarodowa Konferencja dla Młodych Naukowców pt. „Junge Forschung im Bereich Deutsch als Fremdsprache” (9-10 lipca 2020)
Wydarzenie, trwa od 09-07-2020 do 10-07-2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII. edycji Międzynarodowej Konferencji dla Młodych Naukowców pt. „Junge Forschung im Bereich Deutsch als Fremdsprache”, która odbędzie się 9. i 10. lipca w formie zdalnej (z wykorzystaniem platformy Zoom). Konferencję organizują Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Philippsa w Marburgu oraz Radboud Universiteit w Nijmegen.

Głównym celem przedsięwzięcia zapoczątkowanego w 2016 roku przez prof. UAM dr hab. Sylwię Adamczak-Krysztofowicz z Instytutu Lingwistyki Stosowanej Wydziału Neofilologii UAM jest merytoryczne wsparcie uczestników pracujących nad swoimi rozprawami doktorskimi i habilitacyjnymi na podstawie dyskusji po wygłoszonych 30-minutowych referatach w międzynarodowym zespole ekspertów.

Udział jest bezpłatny, a ilość uczestników ograniczona (w celu zgłoszenia prosimy o kontakt z jennifer.mueller@staff.uni-marburg.de). W załączniku znajduje się program konferencji.

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb