Konkurs dla naukowców - Bądź Innowacyjnie Otwarty - Promuj się Globalnie!!!
Wiadomość, opublikowana 14-04-2015
Naukowców z poznańskich uczelni, którzy są otwarci na nawiązywanie międzynarodowych kontaktów badawczych i biznesowych, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie “BIO - Promuj się globalnie!!!” organizowanym przez Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM. Główną nagrodą jest wyjazd na targi BIO International Convention 2015 odbywające się w terminie 15-18.06.2015 r. w Filadelfii (Stany Zjednoczone).

Uczestnik zainteresowany udziałem w konkursie do 20 kwietnia br. powinien wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie: www.dtt.ppnt.poznan.pl zakładka AKTUALNOŚCI i przesłać go na adres: justyna.ciegotura@ppnt.poznan.pl lub karolina.duch-balcerek@ppnt.poznan.pl 
(w temacie e-maila prosimy wpisać hasło “BIO - Promuj się globalnie”).
Najpóźniej 24 kwietnia br. wyłonionych zostanie dwóch zwycięzców.
Obecność na Targach BIO International Convention to okazja do wypromowania opracowanych technologii i pozyskania międzynarodowych partnerów.
BIO International Convention to wydarzenie dla szeroko pojętej branży biotechnologicznej, gromadzące tysiące głównych graczy rynkowych z ponad 60-ciu krajów. Tydzień intensywnego nawiązywania kontaktów otwiera nowe możliwości i pozwala nawiązać międzynarodową współpracę.
Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: http://convention.bio.org/

Informację wprowadził/a: Marek Fertig

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.